torin
03 فروردین 1402 - 12:47

۱۵ مدرسه برای اسکان فرهنگیان در آمل آماده است

آمل- فرماندار ویژ آمل گفت: برای اسکان فرهنگی ۱۵ مدرسه با ۴۵ کلاس درس و دو مرکز آموزشی با ظرفیت ۸۰۰ نفر در شهرستان خدمات رسانی می کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، سید عباس حسینی پیش ازظهر چهارشنبه در بازدید از نوروزگاه های مستقر در ورودی‌های شهرستان آمل اظهار کرد: جمعیت هلال احمر شهرستان آمل از ۱۵ اسفند تا ۱۵ فروردین ماه در چهار پایگاه نوروزی پلور، گزنک، کهرود و تیم عملیات مستقر در شعبه آمل خدمات دهی به مسافران نوروزی را آغاز کرده است.

وی افزود: همچنین ایستگاه ایمنی مسافران نوروزی در پلیس راه جدید با افطاری مختصر، در بخش‌های ایستگاه سلامت، کنترل قندخون، غرفه دوستدار کودک، مسابقات فرهنگی و غرفه سنتی بومی با مجموعاً ۴۰ نفر ساعت در خدمت همشهریان و مسافران است.

حسینی تصریح کرد: در ایام نوروز ۱۱۰ واحد پذیرایی در محور هراز به همراه سه هتل و نیز هتل آپارتمان‌ها، خانه مسافر با مجموع ۲۴ هزار نفر اقامت به ارائه خدمات مشغول هستند.

فرماندار آمل عنوان کرد: در این زمینه قریب به پنج هزار تخت آماده در قالب ۷۹۰ اتاق برای مسافران آماده سازی شده است که در روزهای نخست سال جدید این ظرفیت تکمیل شد.

وی تصریح کرد: برای اسکان فرهنگیان نیز ۱۵ مدرسه با ۴۵ کلاس و دو مرکز آموزشی با مجموع ۸۰۰ نفر آماده سازی شده است که هم اکنون در اختیار فرهنگیان قرار گرفته است.

حسینی با اشاره به اینکه کشیک ۱۵ واحد نانوایی در شهرستان آمل برای ایام نوروز تدارک دیده شده و بیش از هزار کیسه آرد موردنیاز در شهرستان توزیع شده است، عنوان کرد: همان گونه که پیش بینی می‌شد امسال حجم بالایی از مسافران وارد شهرستان آمل شده است و تمام تلاش دولت برای ایجاد نشاط و شادابی است تا مردم طراوت بهاری را شاهد باشند.

وی یادآور شد: تلاش شده اتفاقات خوبی در این حوزه رقم بخورد پاکسازی معابر، دایر شدن نمایشگاه‌ها و نوروزگاه ها نیز به همین منظور صورت گرفته است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1105785